1-Kimya Özel Nedir?

Eylül 2014 te kurulan Youtube kanalı üzerinden sınavlara hazırlık sürecinde Kimya konularının anlatıldığı bir projedir. Amacımız Kimya alt yapınız tam olarak yoksa ve olumsuz bir bakış açınız varsa onu değiştirmek ve hedeflerinize ulaşmak için kaliteli ve en iyi içeriği sunarak size yardımcı olmak.

2-Kimya öğrenmek için sizi neden tercih etmeliyim ?

Mesleğimde en iyisini yapmayı ilke edinmiş biri olarak 12  yıldır edindiğim birikim ve tecrübelerimi  aktarıyorum. Neredeyse her yıl değişen müfredata uygun öğrenim içeriklerini yeniden düzenliyorum. Her dersin kendine göre bir mantığı var ve öğrenmek için ihtiyacınız olan zaman maalesef az. Bu kısa süre zarfında kendi öğrenim stilinizi kazanmanıza yardımcı oluyorum.

3-Ders videolarını nasıl izleyebilirim?

Sisteme iki şekilde üye olarak videolara ulaşabilirsiniz.

  1. a) Tamamen güvenlik sertifikalı (3D Secure) sitemizden herhangi bir kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

(Kredi Kartı ile alım yaptığınızda bildirim formunu doldurmanıza gerek yok.)

  1. b) Site üzerinden verilen hesap bilgilerinden birine para yatırarak alabilirsiniz.

(Bu şekilde üye olduğunuzda mutlaka bildirim formunu doldurmanız gerek. Form bize ulaştıktan 24 saat içerisinde videolara ulaşabileceksiniz.)

4-Sisteme üye olduğumda tüm YGS ve LYS videoları hazır mı , izleyebilecek miyim?

Yeni müfredata uygun bütün videolar hepsi şuan yok, ilk videodan itibaren sisteme haftalık konuları anlattıkça yükleyeceğim. Amacım güncel müfredatı en iyi şekilde size aktarabilmek bu yüzden video hazırlarken titizlikle çalışıyorum haliyle biraz uzun sürüyor, yaklaşık olarak Ekim sonuna kadar tüm YGS videoları yüklenmiş olur.

5-Aldığım YGS-LYS paketini hangi tarihe kadar izleyebilirim?

1 Temmuz 2017 tarihine kadar videolara ulaşabilirsiniz.

6-Derslere ait notlar olacak mı?

Evet, videolarda anlattığım konuları ve soruları PDF formatında indirebileceksiniz. Aynı zamanda YGS yakın zamanda tekrar amaçlı özet konu anlatım notları sitede olacak.

7-Örnek ders videolarınız var mı?

Kimya Özel Youtube kanalında ve kimyaozel.com adresinden yayınladığım 150 ye yakın videoyu inceleyebilirsiniz.