HAKKIMIZDA

KimyaOzel yıllardır online eğitim sektöründe bağımsız hizmetler verdikten sonra öğrencilerin yoğun talepleri ve kimya dersi alanındaki birikimi öğrencilere daha kapsamlı aktarabilmek amacıyla kimyaozel.net sitesinin kurulumuna ve buradan hep güncel olarak eğitimleri sütrdürmeye karar vermiştir. Sitenin amacı; sürekli eğitim programlarını bilgi iletişim teknolojilerine dayalı uzaktan eğitim yöntemiyle yürütmek, eğitimde zaman ve mekan kısıtlarını ortadan kaldırmak ve bilimsel bilgi birikimini sınırlarının ötesine taşıyarak toplumun hizmetine sunmaktır.

Özgörümüz (Vizyon)

İletişim ve bilgi teknolojilerine dayalı uzaktan eğitimi kalite standartları ölçüsünde yürüten, Türkiye’nin en iyi uzaktan eğitim siteleri arasında yer almaktır.

Özgörevimiz (Misyon)

KimyaOzel.net iletişim ve bilgi teknolojilerine dayalı uzaktan eğitim yöntemiyle eğitim programları yürüterek bilimsel bilgi birikimini web sınırlarının ötesine taşımak ve toplumun hizmetine sunmaktır.

AMAÇ ve HEDEFLERİMİZ

Sitenin kuruluş amaçları şunlardır:

Sitemizde bilgi iletişim teknolojilerine dayalı olarak uzaktan yapılacak olan bütün eğitim – öğretim programları ve faaliyetleri kapsamındaki program ve uygulamaları yürütmek,
E-öğrenme tabanlı ders ve programlar geliştirmek ve Site üzerinde örgün öğretim kapsamında verilmekte olan dersleri bilgi iletişim teknolojileri ile desteklemek.
Uzaktan eğitim ile ilgili uygulama, araştırma - geliştirme çalışmaları yapmak ve yayımlamak.

Orta Vadeli Hedefler:


Uzun Vadeli Hedefler:

İletişim ve bilgi teknolojilerine dayalı eğitim çalışmalarında özgün yazılımlar hazırlayarak Sitemizi bilgi yarışındaki öncü siteler arasında yer almasına katkıda bulunmak,
Yılda yaklaşık 50.000 öğrenciye iletişim ve bilgi teknolojilerine dayalı eğitim vermek,
Ülkemizdeki en iyi 10 online eğitim merkezinden biri olmak.FARKLARIMIZ NELER?


Kişiye Özel Eğitim

TAM DESTEK

Konu Konu Video


Bölüm Seçme

ÇOK YÖNLÜ ANLATIM

Bizim için Önemlisiniz